Organisasjon


Regionsstyre 20-21
VervNavnKlubbMobilMailadresse:
LederJonas VirtanenVålerenga Ishockey97607161jonas.d.virtanen@gmail.com
NestlederBente Ringlund BunæsSki IL Ishockey97789297bente.ringlund@gmail.com
StyremedlemJarle HiltonJordal Ishockeyklubb97744004jarlehilton@icloud.com
StyremedlemJan-Petter SelvikVålerenga Ishockey Elite90775249jps@norronafly.com
StyremedlemFarhad AshtianiBøler Ishockey Klubb91867824bolerishockey@gmail.com
StyremedlemChristoffer JohansenStjernen hockey ung94802469christoffer.johansen@europris.no 
StyremedlemMarcus WannerstedtSki IL Ishockey47639126marcus.wannerstedt@gmail.com
VaramedlemIngunn Mathilde AnsethGrüner Ishockey IL97428542ingunnmathilde@hotmail.com
VaramedlemMargaret AaramGrüner Ishockey IL41823185margaret.aaram.hockey@outlook.com
GenealsekretærInger Marie FusdahlHasle Løren41416100imf@oihk.no
RollerNavnMailadresse:
Økonomi RegnskapJonas Virtanenjonas.d.virtanen@gmail.com
SekretærMargaret Arammargaret.aaram.hockey@outlook.com
Kontakt Arrangement og SerieInger Marie Fusdahl / Bente Ringlund Bunæsimf@oihk.no / bente.ringlund@gmail.com
Kontakt KjelkehockeyJarle Hiltonjarlehilton@icloud.com
Kontakt Damehockey og Regionslag JenterJarle Hilton / Ingunn Mathilde Ansethjarlehilton@icloud.com / ingunnmathilde@hotmail.com
Kontakt Regionslag GutterJan-Petter Selvikjps@norronafly.com
Kontakt AnleggFarhad Ashtianibolerishockey@gmail.com
Kontakt DommerMarcus Wannerstedtmarcus.wannerstedt@gmail.com
Kontakt UtdanningInger Marie Fusdahlimf@oihk.no
Kontakt PolitiattestJarle Hiltonjarlehilton@icloud.com
Kontakt Styringsdokument, Lover og reglement, VerdidokumentBente Ringlund Bunæsbente.ringlund@gmail.com
Kontakt WebMorten Rognaldsenmorten@wowhockey.no